Bozóky tér rekonstrukciója

Kedves Testvérek!

2008-ban kezdődött a Bozóky tér rekonstrukciója, ekkor valósúlt meg a tér díszvilágítása.

DÍSZVILÁGÍTÁS

2014. augusztus 25-én elindul a rekonstrukció második üteme. Első lépésben elkészül a templom akadálymentesítő rámpája, melynek tervét részleteiben közüljük

AKADÁLYMENTESÍTŐ RÁMPA TERVE

A rekonstrukció során készült képek megtekinthetőek a Galériában.

Az Alapítvány a Bozóky tér felújításához - mely Felsőgöd egyetlen előre tervezett tere - a zöld felületek növeléséhez 680.000,- Ft támogatást nyert az Ökotárs Alapítványtól. Az összeget növények vásárlására, a terület rendezésére és az öntözés megvalósítására kapjuk.

PÁLYÁZAT

A növények elültetése 2014. október 11-én délelőtt megvalósult, közel 120 résztvevő segítségével.

Képek

Mindenkinek köszönjük a közreműködését, hogy együtt szebbé tettük a tér arculatát!

A Bozóky tér hivatalos átadására és szentelésére

2014. november 29-én délután került sor. A hívek, a város vezetése, a kivetelező, illetve a tér rekonstrukció koordinátorai együtt adtak hálát az elkészült csodálatos térért. A szentelésen és az azt követő agapén készült képes beszámoló megtekinthető a Galériában.